پرواز ایران سیاست آمریکا تحریم ها آمریکایی

پرواز: ایران سیاست آمریکا تحریم ها آمریکایی اجرای صحیح برجام اخبار سیاست خارجی

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری ‌ ادعای مادرم بی‌اساس است ، اتهام کتک زدن همسر سابق علیه بازیگر برنده اسکار/ پسر گری اولدمن

پسر گری اولدمن بازیگر برنده جایزه اسکار در دفاع از پدرش برابر اتهام قدیمی خشونت خانگی نامه‌ای انتشار داده است و ادعاهای مادرش را بی‌اساس خواند. .

‌ ادعای مادرم بی‌اساس است ، اتهام کتک زدن همسر سابق علیه بازیگر برنده اسکار/ پسر گری اولدمن

اتهام کتک زدن همسر سابق علیه بازیگر برنده اسکار/ پسر گری اولدمن: ادعای مادرم بی اساس است

عبارات مهم : برنده

پسر گری اولدمن بازیگر برنده جایزه اسکار در دفاع از پدرش برابر اتهام قدیمی خشونت خانگی نامه ای انتشار داده است و ادعاهای مادرش را بی اساس خواند. .

به گزارش خبرآنلاین، همزمان با اعطای جایزه اسکار به گری اولدمن، همسر سابق این بازیگر بار دیگر با مطرح کردن اتهاماتی قدیمی به جایزه گرفتن او اعتراض کرد. بعد از این ماجرا و انتشار گسترده اتهامات مطرح شده است در رسانه ها، پسر گری اولدمن منشتر شدن نامه ای از پدرش دفاع کرد و او را بی گناه دانست.

در این نامه گالیور اولدمن اتهامات مادرش راجع به کتک خوردن از گری اولدمن در سال ۲۰۰۱ را بی اساس دانست. او با تاکید بر بی گناهی پدرش، روزنامه نگاران را متهم کرد که دروغی مربوط به ۱۷ سال پیش را انتشار می دهند.

دونیا فیورنتینو همسر پیشین گری اولدمن در سال ۲۰۰۱ شکایتی علیه این بازیگر در دادگاه مطرح کرد و مدعی شد که برابر فرزندانش از گری اولدمن کتک خورده هست. همان وقت اولدمن تمام ادعاهای همسرش را رد کرد و موفق شد که بعد از جدایی سرپرستی دو پسرش را از دادگاه بگیرد.

ادعای فیورنتینو در جریان مطرح شدن هشتگ اعتراضی «MeToo» دوباره به رسانه های راه یافت و او در مصاحبه با رسانه ها مدعی شد اولدمن فرزندانش را از او دزدیده هست. اولدمن در پاسخ همسرش را «خیالپرداز» خواند.

گالیور پسر گری اولدمن نیز در نامه خود مادرش را فردی «غمگین و با پرسشها بسیار در زندگی» توصیف کرد و مدعی شد که اعطای سرپرستی فرزندان به گری اولدمن خود نشانی از بی گناهی او هست. او علاوه بر این اعلام کرد که در ۷ سال گذشته و از ۱۳ سالگی با مادرش صحبت نکرده است.

پسر گری اولدمن تاکید کرد که با این نامه قصد بی اعتبار کردن حرکت اعتراضی زنان در افشاگری راجع به آزار و سوءاستفاده جنسی را ندارد و تنها هدفش اثبات بی گناهی پدرش است.

گری اولدمن در نودمین دوره جوایز سینمایی اسکار جهت بازی نقش چرچیل در فیلم «تاریک ترین ساعت» اسکار عالی ترین بازیگر نقش اول مرد را از آن خود کرد.

‌ ادعای مادرم بی‌اساس است ، اتهام کتک زدن همسر سابق علیه بازیگر برنده اسکار/ پسر گری اولدمن

واژه های کلیدی: برنده | جایزه | انتشار | بازیگر | رسانه ها | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs