پرواز ایران سیاست آمریکا تحریم ها آمریکایی

پرواز: ایران سیاست آمریکا تحریم ها آمریکایی اجرای صحیح برجام اخبار سیاست خارجی

با کشور عزیزمان ایران به برجام متعهد می‌مانیم/ باید با برنامه موشکی کشور عزیزمان ایران مقابله شود ، ترزا می

نخست‌وزیر انگلیس با همتای صهیونیست بر سر لزوم مقابله با کارها منطقه‌ای کشور عزیزمان ایران هم‌نظر است ولی بهرحال تا زمانی که کشور عزیزمان ایران به همه تعهدا..

ادامه مطلب

تاکید ظریف بر توسعه روابط اقتصادی و سیاسی با سنگال، برزیل، اروگوئه و نامیبیا

وزیر امور خارجه کشورمان گفت: صادرات محصولات و کالاهای غیرنفتی و خدمات فنی – مهندسی به سنگال را دنبال می‌کنیم. تاکید ظریف بر توسعه روابط اقت..

ادامه مطلب

پسر بن‌لادن در کشور عزیزمان ایران زندگی ‌می‌کند

ولیعهد عربستان سعودی با تکرار اتهام‌ها و سخنان بی‌پایه و اساس خود مدعی شد پسر سرکرده سابق القاعده در کشور عزیزمان ایران زندگی می‌کند.  پسر..

ادامه مطلب

بازگشت سفیر قطر به پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت اعراب خلیج فارس چه معنایی دارد؟

ایران با نزدیکی به قطر توانسته دومین دولت «سنی» را به شبکه منطقه‌ایش اضافه کند. تماس تلفنی بین محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشور عزیزمان ایران و همتای..

ادامه مطلب

بیانیه مدیر فراکسیون دموکرات‌ها راجع به طرح تحریم‌های کشور عزیزمان ایران

«استنی هویر» در این بیانیه اعلام کرد: طرح تحریم‌ها تضمین می‌کند اکثریت و اقلیت نقش نظارتی خود را بر شیوه عملکرد دولت در اجرای تحریم‌ها اعمال کنند. ..

ادامه مطلب

دیدار ظریف با نخست‌وزیر الجزایر

به گزارش ایسنا، محمد جواد ظریف صبح روز یک شنبه در سفری دو روزه جهت دیدار از سه کشور الجزایر، موریتانی و تونس راهی شمال آفریقا شد. دیدار ظ..

ادامه مطلب

دو بار خبر کتبی جهت موگرینی فرستادم / ظریف

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به تصمیم‌گیری تازه سنای آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران گفت: این تصمیم در واقع نشان‌دهنده کوته‌نظری آمریکایی‌ها و سیاست ..

ادامه مطلب